Menü Kapat

Eğitimler

Eğitimlerimiz Hakkında

Eğitimlerimiz sadece firmalara sunduğumuz kurumsal eğitimlerden oluşuyor. Bireysel olarak katılabilinecek eğitimimiz bulunmamaktadır.

Kurumsal eğitimler talep eden firmalara kendi bünyesinde veriyoruz. Firmanız için eğitim taleplerinizi bize info@gomuluegitim.com adresine göndereceğiniz bir e-posta ile iletebilirsiniz. En yakın zamanda size geri dönüş yapacağız.

Kurumsal Eğitimler

Gömülü Sistemlere Yönelik C Programlama Eğitimi, gömülü sistem programlama amacıyla C programlamayı öğrenmek isteyenlere yönelik hazırlanmış bir eğitimdir. Bu eğitimde gömülü sistem programlamada kullanma hedefiyle C programlama öğrenmek isteyenler hedeflenmektedir. Gömülü Sistemlerde çalışmayı düşünenler için alınması gereken temel eğitimlerden birisidir. 

Ayrıntılar için buraya tıklayın!

C ile gömülü system programlama eğitimi, gömülü sistemler alanında çalışan veya bu alanda çalışmayı düşünen teknik çalışanlara, ar-ge mühendislerine ve mühendis adaylarına yönelik bir eğitimdir. 

Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın!

Arm Mikrodenetleyici Programlama eğitiminde Arm Cortex – M0 tabanlı STM32 serisi mikrodenetleyici üzerinden mikrodenetleyici programlama ile ilgili temel bilgileri öğretiliyor.  Ayrıntılı bilgi için linke tıklayın.

Arduino ile gömülü sistem programlama eğitimi, Arduino platformunun sunduğu basit arabirim ve kütüphaneler ile fiziksel sistemlerin programlanmasını öğrenmek isteyenler için hazırlanmış bir eğitimdir.

Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın!

mbed Platformunu kullanarak Arm mimarisine sahip farklı firmaların mikrodenetleyicilerini kolayca programlayabilirsiniz. Bu eğitimle mbed platformu ile programlama öğretilmektedir.

Dünyada en çok satan tek kart bilgisayar (single board computer) olan Raspberry Pi eğitimi ile RPi kartının kullanımını, temel Linux komutlarını, RPi üzerinde Python dili ile programlama ve harici bağlantıların kontrolü gibi konular anlatılmaktadır. Raspberry Pi Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen burayı tıklayın!

Son zamanlarda sıkça duyduğumuz Nesnelerin İnterneti’nin ne olduğunu merak edenler için hazırladığımız bu eğitim ile bu alanda farkındalık oluşturmaya çalışıyoruz. Hem teorik hem de uygulamalı bir şekilde Nesnelerin İnterneti’nin temellerini aktarıyoruz.
Eğitimle ilgili ayrıntılar için tıklayın.

Projelerinize ve ekibinize özel eğitimler düzenleyebiliriz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın!