Menü Kapat

Bireysel Eğitimlere “C Programlama” ile başlıyoruz!

Web sitemiz üzerinden en çok aldığımız sorulardan birisi de şirketlere verdiğimiz kurumsal eğitimler yanında bireysel eğitimler de açıp açmayacağımız üzerine idi. Biz de bu talepler üzerine bireysel eğitimlere de başlıyoruz. 

Bireysel eğitimlere “C Programlama eğitimi” ile başlıyoruz. Aslında tam adı ile söyleyecek olursak “gömülü sistemlere yönelik C programlama eğitimi” ile başlıyoruz. Eğitimlere C Programlama ile başlamamızın en temel sebebi bundan sonra gelecek olan eğitimlerin ön şartlarından birisinin C programlama bilmek olması. C programlama konusunun da çeşitli mühendislik bölümlerinde bile tam olarak öğretilmediği göz önüne alınırsa bunun bir ihtiyaç olduğu da net olarak ortaya çıkar.

Gömülü yazılım çalışmalarında ilerlemek istiyorsanız en başta iyi bir C programlama bilgisine sahip olmanın ilk adımı olarak bu eğitime katılabilirsiniz. İlk adımı diyoruz çünkü C programlama dili sadece 4 günlük bir eğitimle öğrenilebilecek veya öğretilebilecek bir dil değil. Ancak gömülü sistemlerin programlanmasına yönelik sağlam bir adımı bu eğitimle atabileceksiniz. 

Devam edecek olan eğitimler için bizi izlemeye devam edin!