Menü Kapat

Bireysel Eğitimler

Bireysel Katılıma Açık Eğitimlerimiz

Ekiplerindeki çalışan sayısı az olduğundan paket eğitimlerimizi satın almayı tercih etmeyen veya bireysel olarak katılmak isteyenler için genel katılıma açık gömülü sistem programlama eğitimlerimiz bulunmaktadır. 

Her ay 1 tane açılan bireysel eğitimlerimizi web sitemizden ve sosyal medya sitelerinden duyuruyoruz.

Eğitimlerimiz İstanbul’da Çırak Atölye eğitim salonlarında gerçekleştirilmektedir. 
http://cirak.io

Eğitimlerimiz 3 seviyede gerçekleştirilmektedir:

1 – Gömülü Sistemlere Yönelik C Programlama
2 – C Dili ile Gömülü Sistem Programlama
3 – Arm (STM32) Programlama Eğitimi

Gömülü Sistemlere Yönelik C Programlama

Bu eğitimde Gömülü Sistem Programlama alanında en çok kullanılan C programlama dili konusunda katılımcılara temel bilgi ve becerilerin kazandırılmasını hedefliyoruz. 

C Dili İle Gömülü Sistem Programlama

Bu eğitimde katılımcılara C Dili kullanarak mikrodenetleyicilerin programlanması, donanıma erişim, çevrebirimleri sürücücüsü geliştirilmesi, kesmeler gibi konularda temel bilgi ve beceriler kazandırılması hedeflenmektedir.

Bu eğitime katılacak kişilerin C Programlama konusunda bilgi sahibi olmaları veya “Gömülü Sistemlere yönelik C Programlama” eğitimini almış olmaları gerekmektedir.

Arm (STM32) Programlama Eğitimi

Bu eğitimde son dönemde oldukça popüler olan Arm mimarisindeki mikrodenetleyicilerin kullanımı konusunda bilgi ve becerilerin kazandırılması hedeflenmektedir.
Arm Cortex – M mimarisindeki en popüler mikrodenetleyici ailelerinden STM32 serisi kullanılmaktadır. 

Bu eğitime katılacak kişilerin C Programlama ve Mikrodenetleyici Programlama konularında bilgi sahibi olmaları gerekmektedir.