Menü Kapat

4 günde C Dili Öğrenilmez ki!

Şirketlere sunduğumuz kurumsal eğitimler yanında gelen talepler üzerine bir süredir bireysel katılıma açık eğitimler de veriyoruz. Bireysel eğitimlerimizi de sırasıyla C Programlama, C ile Gömülü Sistem Programlama ve Arm Mikrodenetleyici programlama olmak üzere 3 farklı eğitim dizisi şeklinde yürütüyoruz. Her ay 1 tanesini açarak sizlere duyuruyoruz.

Aslında gömülü sistem eğitimleri için gömülü yazılım geliştirme konularıyla başlamayı biz de isteriz. Ancak sorun şu ki temel bazı bilgiler olmadan gömülü sistem programlama konularına geçiş yapmak mümkün olmuyor. Bu temel bilgilerin başında da C Programlama Dili geliyor.

C Programlama dili bilgisi olmadan diğer eğitimlere devam etmemiz mümkün olmadığı için eğitim serisine C dili ile başlıyoruz. Tabi ki 4 günde C Programlamanın tam olarak öğrenilemeyeceğiniz biz de biliyoruz. Ancak başlayan kişilere sağlam bir temel vererek “hızlı” bir başlangıç yapmalarını hedefliyoruz. Katılımcılarımıza da her zaman “burada 30 saat eğitim aldıysanız bunun üzerine 300 saati kendiniz koymalısınız” diyoruz.

Bu ay (Şubat 2019) içerisinde C Programlama ile yeni bir eğitim serisine başlıyoruz. Bu eğitime katılmak istiyorsanız bu linteki sayfada gerekli bilgileri bulabilirsiniz.

C Programlama Eğitimi